MAKE
SOMETHING


BEAUTYFULL

with us

o nas

Latami pozyskiwana i szlifowana wiedza z dziedziny, jaką jest marketing deweloperów oraz bieżąca analiza występujących obecnie na rynku trendów pozwoliła nam na wiele perfekcyjnie przeprowadzonych kampanii reklamowych.

WE ARE creative


DESIGN AGENCY

Efektywna reklama dla dewelopera, proponowana przez Formację może obejmować wszelkie czynności związane ze zwiększaniem świadomości marki wśród Państwa klientów poprzez np. ściśle ukierunkowane kreowanie wizerunku firmy i tworzenie zapadających w pamięć sloganów. Dodatkowo w zakresie działań naszej agencji reklamy deweloperskiej znajduje się opracowywanie oraz produkowanie zarówno rozmaitych materiałów drukowanych (broszury, billboardy, reklamy prasowe, kalendarze, różne gadżety), jak i tworzenie treści cyfrowych. Dużą popularnością cieszy się np. multimedialna reklama dla dewelopera w formie wirtualnych katalogów oraz prezentacji.

OFERTA


WHAT WE CAN DO

for you

IDENTYFIKACJA WIZUALNA
nazwa, logo,
księga tożsamości
MATERIAŁY MARKETINGOWE
katalogi, broszury,
ulotki,
gadżety reklamowe
INTERNET
strony www,
pozycjonowanie,
i reklamy adsense
OUTDOOR
bilboardy,
reklama w komunikacji miejskiej,
ogrodzenia inwestycji
WIZUALIZACJE
MAKIETY
STOISKA TARGOWE
SESJE FOTOGRAFICZNE

Zakres naszej działalności jest bardzo szeroki, dajemy komfort realizacji całej kampanii w jednym miejscu, z zespołem kreatywnym gwarantującym wysoką jakość i spójność wszystkich działań

Piotr Leczkowski

– dyrektor artystyczny, fotograf, laureat wielu prestiżowych konkursów fotograficznych np.

  • 2019 Sony World Photography Awards – Poland National Award – Winner
  • 2018 International Photography Awards – Honorable Mention
  • 2017 fine art photography awards – Fine Art 3RD PLACE WINNER >> fine art nominee
  • 2016 Tokyo Foto Award – Subcategory Winner Fine Art-Nudes – Bronze TOKYO-2016
  • 2016 1x.com Photo Awards – Fine Art Nude category winner
  • 2016 One Eyeland Photography Awards – Bronze People Lifestyle category

– foto-gramy.pl

– fotoarchitekt.pl

FORMACJA

Obszar naszej aktywności jest w pełni kompleksowy, dlatego umożliwiamy Państwu spójną współpracę przy wykonywaniu wszystkich niezbędnych działań reklamowych stosowanych dla potrzeb uwidocznienia firmy na rynku. Wśród najpopularniejszych usług wybieranych przez naszych kontrahentów znajdują się przede wszystkim wszelkie czynności reklamowe wykorzystywane przy marketingu dla deweloperów. Formacja posiada w tej materii bardzo bogate doświadczenie, niezwykle dużą znajomość branży oraz długą listę zadowolonych z naszych usług klientów. Działając na rynku od 1998 roku wypracowaliśmy metody oraz pozyskaliśmy sprzęt i kadrę pracowniczą, dzięki którym oferowany przez nas marketing nieruchomości jest w pełni kompleksowy i zapewniający Państwu możliwość przeprowadzenia w jednej firmie wszystkich działań przewidzianych w ramach kampanii. Marketing deweloperski nie ma przed nami tajemnic. Nasz zespół kreatywny realizuje projekty z najwyższą starannością i w oparciu o zdobytą wiedzę, dlatego osiąga przy tym doskonałe rezultaty.

AGENCJA
REKLAMOWA

REKLAMA DLA DEWELOPERA

KREACJA
FOTOGRAFIA
PRODUKCJA
DRUK